| Packaging | 6ml, 8ml, 10ml |
|---|---|
| Dosage Form | Injection |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Route of Administration | Subcutaneous Injection |
| Country of Manufacture | China |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Φόρμα δοσολογίας | Ενεση |
| Δούλος | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| MOQ | 50G |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρήση | Καταπολέμηση της τριχόπτωσης |
| Πιστοποιήσεις | GMP, ISO 9001, HACCP |
| Διάρκεια ζωής | 24 μηνών |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |