| Όνομα προϊόντος | NAD+ |
|---|---|
| CAS Αρ. | 53-84-9 |
| Καθαρότητα | 99% |
| Εμφάνιση | Λευκή σκόνη |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Γάτα FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Αγνότητα | Για 2kg, 4kg, 6kg, γάτα 8kg |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Γάτα FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Αγνότητα | 20mg/tablets, 40mg/tablets, ή προσαρμοσμένος |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Γάτα FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Μέθοδος δοκιμής | HPLC UV |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Γάτα FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Αγνότητα | 20mg/mL |
| ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Γάτα FIPV |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Αγνότητα | 20mg/ml |
| Μέθοδος δοκιμής | HPLC UV |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| ΚΑΣ | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |