| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Τρόπος της χορήγησης | Από το στόμα |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Φόρμα δοσολογίας | Ενεση |
| Δούλος | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 6ml, 7ml, 8ml, 10ml |
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 6ml, 7ml, 8ml, 10ml |
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα Κατασκευής | Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| ΚΑΣ | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Τρόπος της χορήγησης | Από το στόμα |
| Ονομασία του προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Τρόπος της χορήγησης | Από το στόμα |
| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Τρόπος της χορήγησης | Από το στόμα |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| Δούλος | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση Αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Οδός διοίκησης | Του στόματος |