| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενεση |
| Cas | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα Κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα Κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα Κατασκευής | Κίνα |
| Όρος αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Gs-441524 |
| Δύναμη | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
| Χώρα της κατασκευής | Κίνα |
| Ονομασία του προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Τρόπος της χορήγησης | Από το στόμα |
| Συσκευασία | Σακούλα από αλουμινόχαρτο + κουτί από χαρτόνι |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Λευκή σκόνη |
| Cas | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Χημική δοκιμή | 99% αγνότητα |
| Όνομα προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| Συσκευασία | 6ml, 7ml, 8ml, 10ml |
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα Κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική Μορφή | Ενεση |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα Κατασκευής | Κίνα |