| Ονομασία προϊόντος | GS-441524 |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Κατάσταση αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Τρόπος της χορήγησης | Από το στόμα |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Φαρμακευτικά είδη |
| CAS | 26159-34-2 |
| Αγνότητα | 99% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Συσκευή | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενέσιμα |
| ΚΑΣ | 1191237-69-0 |
| Τρόπος της χορήγησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Συσκευασία | 6 ml, 8 ml, 10 ml |
|---|---|
| Δοσολογική μορφή | Ενεση |
| Cas | 1191237-69-0 |
| Οδός διοίκησης | Υποδόρια έγχυση |
| Χώρα κατασκευής | Κίνα |
| Βαθμός | Βαθμός Pharmaceutcial |
|---|---|
| Λειτουργία | Φαρμακευτικά είδη |
| CAS | 96702-03-3 |
| Αγνότητα | 99% |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 2 έτη |
| Αξία | Φαρμακευτική κλάση |
|---|---|
| Λειτουργία | Φαρμακευτικά |
| ΚΑΣ | 906673-24-3 |
| Καθαρότητα | 99% |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 2 έτη |
| CAS NO | 49557-75-7 |
|---|---|
| Περιοχή Στόχου | Πρόσωπο |
| Μορφή | Σκόνη |
| Συνιστώμενη χρήση | Δύο φορές την ημέρα, το πρωί και τη νύχτα |
| Κατάλληλο για | Άνδρες και Γυναίκες |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 2 έτη |
|---|---|
| Εμφάνιση | Λευκή έως σχεδόν λευκή σκόνη |
| Θέρμανση αποθήκευσης | 2-8°C |
| ΚΑΣ | 1224690-84-9 |
| Ονομασία | Τιανεπτίνη |
| Συσκευή | 6 ml/ φιαλίδιο, 8 ml/ φιαλίδιο, 10 ml/ φιαλίδιο |
|---|---|
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
| Μορφή δόσης | Λύσιμο, Ενέσιμα |
| Όρος αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |
| Ονομασία προϊόντος | Gs-441524 |
| Ημερομηνία λήξης | 1 έτη από την ημερομηνία της κατασκευής |
|---|---|
| Λειτουργία | Επεξεργασία της γάτας FIP |
| Μορφή δόσης | Λύσιμο, Ενέσιμα |
| Τρόπος της χορήγησης | Ενδομυϊκός |
| Όρος αποθήκευσης | Θερμοκρασία δωματίου |